Kurumsal

GONAIR Hakkında

İklimlendirme sektörünün tüm süreçlerinde kazanılan 34 yıllık deneyimle sayısız projede üretim ve bakım hizmetleri sağlamış olan grubumuz 1986 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir. GÖN KLİMA A.Ş. ; Sağlık Kompleksi, Alışveriş Merkezi, Havalimanı, Otel ve Sanayi Kuruluşu gibi birbirinden farklı konsept projelerde üretici ve çözüm ortağı olmuş, görev aldığı tüm projeleri başarıyla sonuçlandırarak teslim etmiştir.

Firmamız; kurucular, ikinci nesil profesyoneller ve sektörde alanında uzman takım arkadaşlarını da bünyesinde barındıran nitelikli bir sanayi kuruluşu olarak Klima Santralleri, Soğutma Grupları, Çatı Tipi Paket Klimalar, Fan Coil Sitemleri başta olmak üzere tüm üretim faaliyetlerini Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesissisinde devam ettirmektedir.

GÖN KLİMA A.Ş. 2020 yılında tamamlanması planlanan 15.000 m2 kapalı alana sahip Keskin Organize Sanayi Bölgesinde bulunan yeni fabrikasıyla; Yurtiçinde ve 27 ülkede sahip olduğu bayi ağına üretim hizmeti veren öncü bir firma olma hedefindedir. Yenilikçi ruhu, kalite anlayışı ve güvenilirliğiyle müşterilerinin istek ve memnuniyetle çalışmak istediği bir çözüm ortağı olma gayesindedir.

Bu Doğrultuda;

Dürüst, güvenilir sosyal sorumluluk ve gizlilik prensiplerine sürekli sahip çıkarak; konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile; tasarımda, üretimde, yapımda, uygulamada ve iş yönetiminde kaliteyi ön planda tutmak ve taahhüt edilen işleri ISO 9001 standartlarına uygun olarak zamanında tamamlamak ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.